Energia i Duchowość Warsztaty

Praca z energią na własne potrzeby – cykl spotkań warsztatowych

praca z energia

Rusza cykl spotkań dla kobiet, które chcą pracować z energią na własne potrzeby – dla swojego rozwoju duchowego i osobistego.

Jeżeli pociągają Cię kwestie związane z energią, duchowością, chcesz więcej wiedzieć na temat przepływu energii, uzdrawiania emocji, oczyszczania energetycznego, świadomie pracować z energią na potrzeby własne, to zapraszam Cię na kameralny cykl warsztatów, stacjonarnie w Szczecinie, w Studio Jogi Swarożyca 10/6.

Trwa nabór, przewidywana wielkość grupy 6-10 kobiet.

Spotkania odbywają się w poniedziałki o godzinie 17:30. Pierwsze spotkanie 23 października, płatne z góry 160zł (blik na telefon, przelew).

PRACA Z ENERGIĄ (I)

Tematy przewodnie poszczególnych spotkań:

1. Człowiek jako istota energetyczna, emocjonalna, fizyczna, mentalna. Wielowymiarowość doświadczeń, postrzegania, ciało jako narzędzie.

2. Praca z energią: odczuwanie energii, regulowanie przepływu. Praca z oddechem. Łagodne ruchy i gesty usprawniające przepływ. Mudry.

3. Oczyszczanie energetyczne.

4. Twoje wibracje na co dzień. Od czego zależą? Jak dbać o swoje wibracje, o swoją energię? Kondycja energetyczna.

5. Świadome kierowanie energii. Wzmacnianie siebie, wchodzenie w przestrzeń serca. Skanowanie centrów energetycznych, regeneracja od wewnątrz.

6. Twoja ścieżka duchowa.  Osobiste talenty do pracy z energią. Sny, przeczucia, intuicja. Wskazówki od Wszechświata, Przewodnicy Duchowi, Zwierzęta Mocy, praca z Matką Ziemią i inne wsparcie,  a także przydatne narzędzia w pracy z energią.

Jeżeli będzie taka potrzeba grupy, zrobimy sobie np. dodatkowe spotkanie podsumowujące.

Każde spotkanie to zarówno wiedza i moje doświadczenie, jak i bieżące odczyty energetyczne jakimi się z Wami dzielę. Przede wszystkim jednak zajęcia to Twoja osobista praca energetyczna, mentalna i emocjonalna. Zajęcia to NIE JEST wykład. Potrzebne jest Twoje osobiste zaangażowanie, gotowość na otworzenie się, na przepływ. INTENCJA z jaką przychodzisz ma ogromne znaczenie i nie przejmuj się, że godziny są po południowe – ze zmęczeniem fizycznym czy mentalnym po całym dniu pracy sobie poradzimy.  Po to każde spotkanie zaczynamy od oczyszczenia i krótkiej medytacji.


Podczas każdego spotkania będzie także czas i przestrzeń na duchowe rozmowy i wymianę doświadczeń.

Jeżeli byłaś już u mnie na warsztatach, znamy się z konsultacji, sesji itd., tym lepiej. Im większe Twoje zaufanie do mnie, tym większa otwartość na pracę z energią.

To NIE SĄ zajęcia, na które może się zapisać każdy. Dobieram uczestniczki, aby stworzyć bezpieczną, życzliwą przestrzeń, grupę wspierającą nawzajem swoje procesy.

Sala w Studio Jogi Swarożyca 10/6

Informacje praktyczne

  1. Zajęcia zaczynam punktualnie. Proszę także bądź punktualnie. Salę otwieram kwadrans przed zajęciami.
  2. Zajęcia są tylko dla kobiet.
  3. Warto mieć wygodny ubiór (jest możliwość przebrania się w łazience).
  4. Na miejscu są maty, natomiast jeśli to poprawi Twój komfort, weź swoją matę, poduszkę, kocyk itd.
  5. Nie musisz mieć żadnego przygotowania, ani żadnej wiedzy, żadnych kursów. Nie ingeruję w Twoją ścieżkę, jeżeli już ją wybrałaś, nie działam też w żadnym systemie, ani w żadnej strukturze. Zajęcia mają pogłębić Twoje odczuwanie i rozumienie przepływów energii, powstawania blokad.
  6. Między zajęciami mamy ze sobą kontakt poprzez prywatną grupę w aplikacji signal (bezpłatny komunikator)
  7. Spotkania są w poniedziałkowe popołudnia. Pierwsze spotkanie 23 października o godzinie 17:30 (przewidywany czas zajęć 1,5h).  Spotykamy się przez 6 kolejnych poniedziałków (tutaj możliwość elastyczności, jeżeli okaże się, że np. większość uczestniczek wyjeżdża w związku z dniami wolnymi w listopadzie).
  8. Pierwsze spotkanie płatne z góry (konto, blik na tel) i jest ostateczną gwarancją miejsca na kursie. Na pierwszym spotkaniu płacisz za kolejne spotkanie z góry itd. Przy płatności za całość, dostajesz gratis książkę z tematyki rozwoju osobistego i duchowego (możesz sobie wybrać z udostępnionych przeze mnie pozycji, wysyłam informacje mailem).
  9. Jeżeli chcesz nabyć moją książkę z dedykacją, przyniosę Ci ją na zajęcia 🙂

Zapisy na zajęcia

Wyślij chęć udziału w zajęciach na adres mailowy kontakt@beatamakolska.pl  
W mailu zawrzyj swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy.

W odpowiedzi dostaniesz mail ode mnie z potwierdzeniem i szczegółami.

Do zobaczenia na zajęciach 🙂

beata mąkolska

Rekomendowane artykuły