Warsztaty Szczecin

TERMIN II: 25 listopada 2018, godziny 18:40 – 20:30 SZCZECIN, Więckowskiego 1/5.

Warsztaty, dzięki którym poznasz proste techniki relaksacyjne, które od zaraz możesz zastosować w swoim życiu 🙂 Coś dla każdego przepracowanego, zestresowanego człowieka, którego męczy natłok myśli!

 

 

Jest mnóstwo technik relaksacyjnych – bardziej i mniej skomplikowanych, jednak… ile z nich stosujesz codziennie? Nie unikniemy stresu na co dzień, zwłaszcza, jeżeli prowadzimy życie zawodowe i rodzinne (być może pustelnicy i buddyści mają mniej stresu, jednak czy mieszkasz w klasztorze, albo w samotni?). Trochę stresu jest nam potrzebne, trudno jednak ustalić gdzie dokładnie przebiega granica tego co jeszcze nam służy i powiedzmy działa na nas motywująco, a tego, co powoli i niezauważalnie nas wykańcza. Duży stres związany z ciężkimi wydarzeniami jest prosty do zauważenia – zwykle dzieje się coś, co nas denerwuje, martwi, wywraca nasze życie do góry nogami. Co jednak z takim codziennym, zwykłym stresem, którego jest troszkę ponad miarę? Co po tygodniach, miesiącach, latach takiego nieco za dużego stresu? Jak tam Twoje zdrowie? Jak samopoczucie? Jak zwykła radość życia?

 

Zapraszam na warsztaty relaksacyjne, dzięki którym zwolnisz, odetchniesz i poznasz kilka prostych technik relaksacyjnych 🙂

Bywa, że na zwolnienie tempa pozwalamy sobie tylko w wakacje i w wolne dni. Tymczasem z technikami relaksacyjnymi jest jak z myciem zębów – aby działało to, co robimy, aby służyło nam w długim okresie czasu, sprzyjało naszemu zdrowiu i szczęściu – trzeba relaksować się codzienne 🙂 Dlatego zapraszam serdecznie na warsztaty, gdzie pokażę kilka technik relaksacyjnych, porozmawiamy o typowych problemach jak natłok niechcianych myśli, budzenie w nocy, nagłe wybuchy emocjonalne czy zamartwianie się. Po warsztatach wyjdziecie wyciszeni, ponieważ nie będziemy tylko mówić o technikach, a je stosować. Wszystko po to, aby każdy zapamiętał to, co szczególnie mu się spodobało i żeby mógł to stosować w domu czy pracy każdego dnia.

Beata Mąkolska, prowadząca

 

Na warsztatach będziemy:

– uczyć się techniki obserwacji (zamiast walki)

– praktykować techniki oddechowe

– przeprowadzimy dłuższą relaksację z wizualizacją

– poznamy sposoby na zatrzymanie natłoku myśli (co ułatwia później pracę z oddechem, medytacje czy choćby – zaśnięcie w nocy po przebudzeniu)

 

Oddychaj. Zrelaksuj się. Nawiąż kontakt ze swoim wnętrzem 🙂

Ilość miejsc ograniczona!

Rezerwacje: beata@rozwoj-osobisty.info

 

Proszę o wygodny strój w miarę możliwości 🙂

 

Termin: 25 listopada 2018, niedziela godziny 18:40 – 20:30

rezerwacje: beata@rozwoj-osobisty.info

Udział tylko 33zł!

Ilość miejsc: 8

Miejsce: Sala szkoleniowa w zaprzyjaźnionym CEO  – ulica Więckowskiego 1/5 (I piętro), Szczecin Centrum.

 

 

PROWADZĄCA:

Beata Mąkolska – założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness (ostatni program: Praktyka wdzięczności. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. Współautorka książki „Coaching relacji ze sobą i bliskimi”.

Treningi indywidualne (asertywności, radzenia sobie z negatywnymi myślami, pewności siebie): rozwoj-osobisty.info

kontakt z prowadzącą:

beata@wellnessday.eu

(tel. 509 45 82 89)

fot. Beata Mąkolska, wszelkie prawa zastrzeżone

 

Mapka i zdjęcie /google – Miejsce warsztatów: CEO, Więckowskiego 1/5

 

WYMAGANA REZERWACJA  i płatność z góry. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: beata@rozwoj-osobisty.info bądź beata@wellnessday.eu w celu otrzymania szczegółowych informacji.

W przypadku, gdyby warsztaty nie odbyły się z przyczyn po stronie organizatora – opłaty zostaną zwrócone. Nieobecność uczestniczki na zajęciach nie uprawnia do zwrotu opłaty (w takim wypadku zachęcamy do znalezienia zastępstwa na swoje miejsce).