Wsparcie w rozwoju osobistym i duchowym

Co Cię tutaj przyprowadziło?

Wsparcie w trudnym momencie

Być może sporo przeszłaś. Być może jesteś na rozdrożu, albo w tak zwanym „martwym punkcie życia” i nie wiesz co dalej. Kryzysy małe i duże odbijają się na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Łatwiej poradzić sobie z nimi, gdy ma się wsparcie.

Okiełznanie nadmiernych emocji

Wybuchy złości, przewlekły smutek, napady lęku czy… jakiś taki wewnętrzny niepokój. Bywa, że przestajemy panować nad własnymi emocjami, co odbija się na naszych relacjach z innymi. Mogę pomóc Ci odzyskać wewnętrzną równowagę.

Budowanie poczucia własnej wartości i asertywności

Znając odpowiednie narzędzia możesz sama na co dzień wzmacniać poczucie własnej wartości. Asertywna postawa, pozytywne komunikaty, klarowne relacje – przydaje się zarówno na gruncie rodzinnym, jak i zawodowym.

Odzyskiwanie Wewnętrznego Spokoju

Trochę technik oddechowych, trochę metod na opanowanie natłoku myśli, trochę wsparcia w odblokowaniu ograniczających przekonań i… tak, naprawdę możesz nauczyć się odczuwać wewnętrzny spokój wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Odnajdywanie celu/sensu życia

Dla jednych wyznaczanie celów czy posiadanie życiowej misji to sprawa oczywista. Inni gubią się w nadmiarze możliwości, wątpliwościach we własne siły czy naginają marzenia pod presją otoczenia. Uwolnisz blokady, usłyszysz własną duszę 🙂

Praca z energią

Bywa, że brakuje nam sił do życia, energia gdzieś przecieka, nie panujemy nad nią. A może „coś” czujesz, wiesz, że jest „coś” więcej i nie wiesz co z tym zrobić? Spotkania ze mną przybierają czasem formę nauki pracy z energią własną, tak by świadomie kreować swoje życie.

Rozwój osobisty, to niekończąca się podróż. Mam tę możliwość, że często towarzyszę kobietom w tej podróży przez jakiś czas. Dla mnie to niesamowite, niezwykłe, jak doświadczanie cudu. Cokolwiek robisz, nie ustawaj w podnoszeniu świadomości.