Termin: 4 listopada 2018, niedziela, godziny 17:00 – 19:00 .

Nasza osobowość rzutuje na nasze zachowania, podejmowane przez nas decyzje, zawierane związki, wybór drogi zawodowej, a nawet na… generowane myśli.

Poznaj swój temperament, dowiedz się jak wykorzystywać jego mocne strony i sprawdź jak dogadać się z bliskimi, którzy mają inne temperamenty!

 

 

Melancholik, choleryk, flegmatyk czy sangwinik? A może raczej 30% sangwinika, 50% flegmatyka i 18% melancholika i 2% choleryka? Przyjrzyj się swojemu temperamentowi w każdym wymiarze!

Myślisz, że brakuje Tobie przebojowości? Ale może cechuje Ciebie wytrwałość? Zacznij wykorzystywać swoje najlepsze cechy w życiu zawodowym i rodzinnym. Dobieramy się często na zasadzie przeciwieństw, zatem po tych warsztatach inaczej spojrzysz na swojego partnera/męża czy przyjaciółkę 🙂

 

Czasami porównujemy się do innych i zastanawiamy czy wszystko z nami w porządku, wyliczamy rzeczy, których nam brakuje, bądź mamy do siebie pretensje za coś co zrobiłyśmy, bądź… czego nie zrobiłyśmy.  Bywa też, że czujemy się niezrozumiani, tracimy przyjaciół i nie bardzo wiemy dlaczego…  Gonimy za kolejnym celem, bądź… mamy trudności w ich wyznaczeniu. Dziwi nas, że inni nie słuchają naszych rad bądź… czujemy presję rad i oczekiwań innych.

Znajomość siebie, własnych cech to potężne narzędzie w zarządzaniu własnym życiem. Już sama świadomość kim jesteśmy, jakie są nasze zachowania, jakimi schematami podążamy, daje nam ogromną wiedzę i jest pierwszym krokiem do zmiany życia na lepsze. Stajemy się świadomi i świadome zarówno ograniczeń, które do tej pory nas powstrzymywały, jak i cech, dzięki którym mamy szansę coś zmienić.

 

Dla chętnych, po zajęciach będzie możliwość kupienia mojej książki w cenie 25zł (okładkowa 29zł), oczywiście z dedykacją 🙂

Na zajęciach:

  • każda uczestniczka rozwiązuje test na określenie temperamentu oraz otrzymuje indywidualną interpretację.

Cholerycy maskujący swój temperament zostaną przejrzeni na wylot, melancholików powstrzymamy przed negatywnymi myślami, flegmatycy będą postawieni przed koniecznością podjęcia decyzji i zaznaczenia odpowiedzi w teście, a sangwinikom nie pozwolimy przegadać całego wieczoru! 😉

  • dyskutujemy o zachowaniach typowych dla danych temperamentów i sposobach radzenia sobie z nimi

Jak wytrzymać z cholerykiem? Jak poskromić pesymizm melancholika? Jak wyciągnąć sangwinika z imprezy? Jak przyspieszyć flegmatyka? Czy to w ogóle możliwe? 😉

  • uwypuklamy te cechy, dzięki którym możemy się rozwijać (zawodowo, w życiu prywatnym, emocjonalnie itd

 

Serdecznie zapraszam – zajęcia bogate w elementy olśnienia, czyli reakcji typu: „No teraz to ja już rozumiem, dlaczego tak jest!” 🙂

 

Termin: 4 listopada 2018, niedziela, godziny 17:00 – 19:00
Czas trwania: 2h
Udział: 33 zł 
Maksymalna ilość miejsc: 8
Miejsce: Sala szkoleniowa w zaprzyjaźnionym CEO  – ulica Więckowskiego 1/5 (I piętro), Szczecin Centrum
Rezerwacja miejsc: beata@wellnessday.eu  albo telefonicznie: 509 45 82 89 Rezerwacja do 1 listopada!

 

PROWADZĄCA:beata-makolska

Beata Mąkolska – założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness (ostatni program: Praktyka wdzięczności. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. Współautorka książki „Coaching relacji ze sobą i bliskimi”, traktującej o temperamentach ludzkich.

kontakt z prowadzącą:

beata@wellnessday.eu

(tel. 509 45 82 89)

 

 

Mapka i zdjęcie /google – Miejsce warsztatów: CEO, Więckowskiego 1/5

 

WYMAGANA REZERWACJA i płatność z góry. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: beata@wellnessday.eu w celu otrzymania szczegółowych informacji.

W przypadku, gdyby warsztaty nie odbyły się z przyczyn po stronie organizatora – opłaty zostaną zwrócone. Nieobecność uczestniczki na zajęciach nie uprawnia do zwrotu opłaty (w takim wypadku zachęcamy do znalezienia zastępstwa na swoje miejsce).