TERMIN: Niedziela, 9 grudnia 2018, godzina: 17:00 – 19:30

Każdy z nas szuka swojego szczęścia. Czytamy książki, artykuły, szukamy mentorów, przyjaciół, partnera, oczekujemy miłości, szacunku, życzliwości. Często jednak brakuje nam umiejętności doceniania chwili, doceniania tego co mamy, czym dysponujemy, doceniania tego, co towarzyszy nam w tej nieustającej drodze do szczęścia (a także tych, którzy nam towarzyszą).

 I po to są te warsztaty – aby nauczyć się doceniać TU I TERAZ, zwracać uwagę na postawę wdzięczności, umieć zauważać szczęście, dbać o szczęście i podążać za radością. 🙂    

 

fot. Beata Mąkolska, wszelkie prawa zastrzeżone

 

 

Na warsztatach będziemy:

– uczyć się kontrolować emocje i myśli w trudnych momentach

– praktykować uważność

– praktykować postawę wdzięczności

– zahaczymy o temat energii serca

– wzmacniać życzliwość i szacunek do… siebie

– rysować osobiste mandale wdzięczności

 

Warsztaty są absolutnie dla każdego, niezależnie od tego w jakim momencie życia się teraz znajduje! 🙂

Jeżeli chcesz nauczyć się zmienić postrzeganie z postawy negatywnej, dostrzegać o pozytywną stronie świata,  generować pozytywnych myśli za pomocą praktyki wdzięczności, technik oddechowych i uważności – ZAPRASZAMY na warsztaty!

Szczególnie zapraszamy osoby, które z racji temperamentu mają natłok zmartwień i negatywnych myśli i poszukują sposobów na „zatrzymanie się”, na uspokojenie emocji, iskry radości w przytłaczającej codzienności. Ze względu na planowane ćwiczenia oddechowe, prosimy o założenie wygodnych, niekrępujących ruchów (ani przepony) ubrań 🙂

 
Szczęście jest jak perły – trzeba umieć je znaleźć, zauważyć i złowić. Jeżeli i ty chcesz zostać poławiaczem pereł, to zapraszam na warsztaty!

Na te warsztaty zapraszam szczególnie osoby, które chcą nauczyć się pozytywnie patrzeć na siebie, swoje życie, chcą budować (bądź odbudować) poczucie własnej wartości.

 

Termin:, 9 grudnia 2018, niedziela, godzina 17:00 – 19:30 rezerwacje: beata@rozwoj-osobisty.info
Udział: 60 zł
Miejsce: Sala szkoleniowa w zaprzyjaźnionym Centrum Edukacji Okołoporodowej  – ulica Więckowskiego 1/5 (I piętro), Szczecin Centrum. (strona: www.szkolarodzenia-ceo.pl)
Proszę o luźny, niekrępujący strój, umożliwiający przyjęcie dowolnej pozycji siedzącej czy leżącej 🙂

 

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatów itd, to zapraszam do kontaktu: beata@rozwoj-osobisty.info, tel. 509 45 82 89

 

PROWADZĄCA:

 

 

Beata Mąkolska – założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness (ostatni program: Praktyka wdzięczności. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. Współautorka książki „Coaching relacji ze sobą i bliskimi”.

Treningi indywidualne (asertywności, radzenia sobie z negatywnymi myślami, pewności siebie): rozwoj-osobisty.info

kontakt z prowadzącą:

beata@wellnessday.eu

(tel. 509 45 82 89)

fot. Beata Mąkolska, wszelkie prawa zastrzeżone

 

Mapka i zdjęcie /google – Miejsce warsztatów: Centrum Edukacji Okołoporodowej

 

WYMAGANA REZERWACJA  i płatność z góry. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres: beata@rozwoj-osobisty.info w celu otrzymania szczegółowych informacji.

W przypadku, gdyby warsztaty nie odbyły się z przyczyn po stronie organizatora – opłaty zostaną zwrócone. Nieobecność uczestniczki na zajęciach nie uprawnia do zwrotu opłaty (w takim wypadku zachęcamy do znalezienia zastępstwa na swoje miejsce).