Warsztaty Szczecin
TERMIN: wiosna 2019 SZCZECIN, Więckowskiego 1/5.

„Jestem nadwrażliwa”, „jestem za bardzo wrażliwa”, „nie radzę sobie z własną wrażliwością” – czasami tak właśnie określają się osoby bardzo wrażliwe, które w straciu z twardą rzeczywistością zaczynają myśleć, że coś jest z nimi nie tak. Wszystko z Wami OK 🙂 Mało tego – macie ogromny dar, którym warto nauczyć się zarządzać w taki sposób, aby Wam sprzyjał.
Jak wykorzystać własną ogromną wrażliwość do realizacji marzeń, celów, do rozwoju i nawiązywania relacji?

fot. Barbara Gnyp, zdjęcie nadesłane na konkurs „Piękno wokół nas”  zamieszczone w galerii Wellnessday.eu

Wielka wrażliwość to ogromna zaleta, niestety najczęściej niedoceniana. Osoby bardzo wrażliwe zazwyczaj myślą, że są nadwrażliwe, że są inne, że coś jest z nimi nie tak. Bywa, że wpadają w ogromną złość i same nie wiedzą dlaczego, a bywa też, że tygodniami targa nimi smutek, choć wydaje się, że nie ma ku temu żadnej konkretnej przyczyny. WIelka wrażliwość to wspaniała cecha, jeżeli jesteśmy jej świadomi i umiemy nią zarządzać – właśnie to chcę Wam pokazać na warsztatach 'BARDZO WRAŻLIWY CZŁOWIEK – sztuka przetrwania’.

Zapraszam na warsztaty wszystkich bardzo wrażliwych ludzi, którzy nie bardzo wiedzą jak się odnaleźć w dzisiejszym „twardym” świecie, a także chcą nauczyć się czerpać korzyści z własnej wrażliwości 🙂

Beata Mąkolska, prowadząca

 

Na warsztatach:

– zrobimy sobie test określający bycie osobą bardzo wrażliwą

– omówimy metody chronienia siebie i swojej wrażliwości

– poznajemy metody redukcji stresu (krótkofalowe i długofalowe)

– poznamy zalety posiadania ogromnej wrażliwości

– uczymy się asertywnie odpowiadać na zarzuty względem wrażliwości

– tworzymy osobiste zasady wspierania siebie

Nie daj sobie wmówić, że wielka wrażliwość to wada, że świat potrzebuje bezwzględnie dążących do celu ludzi! Masz ogromy dar – nauczyć się go wykorzystywać! 🙂

Ilość miejsc ograniczona!

Rezerwacje: beata@rozwoj-osobisty.info bądź redakcja@wellnessday.eu

 

 

Termin:

rezerwacje: redakcja@wellnessday.eu

Udział tylko 33zł!

Ilość miejsc: 8

Miejsce: Sala szkoleniowa w zaprzyjaźnionym CEO  – ulica Więckowskiego 1/5 (I piętro), Szczecin Centrum.

 

 

PROWADZĄCA:

Beata Mąkolska – założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness (ostatni program: Praktyka wdzięczności. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. Współautorka książki „Coaching relacji ze sobą i bliskimi”.

Treningi indywidualne (asertywności, radzenia sobie z negatywnymi myślami, pewności siebie): rozwoj-osobisty.info

kontakt z prowadzącą:

beata@wellnessday.eu

(tel. 509 45 82 89)

 

 

 

Mapka i zdjęcie /google – Miejsce warsztatów: CEO, Więckowskiego 1/5

 

WYMAGANA REZERWACJA  i płatność z góry. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: beata@rozwoj-osobisty.info bądź beata@wellnessday.eu w celu otrzymania szczegółowych informacji.

W przypadku, gdyby warsztaty nie odbyły się z przyczyn po stronie organizatora – opłaty zostaną zwrócone. Nieobecność uczestniczki na zajęciach nie uprawnia do zwrotu opłaty (w takim wypadku zachęcamy do znalezienia zastępstwa na swoje miejsce).