TERMIN: 6 stycznia 2019, Niedziela, godzina 17:00 – 19:30, SZCZECIN, Więckowskiego 1/5.

Zawsze chciałaś zrobić Mapę Marzeń, ale nie bardzo wiesz jak? A może zepchnęłaś swoje marzenia na dalszy plan i nie jesteś pewna co miałabyś umieścić na Mapie Marzeń?

Tak czy inaczej – jeżeli jeszcze nie masz swojej Mapy Marzeń, właśnie jest okazja byś mogła taką stworzyć!

 

 

 

Serdecznie zapraszam na warsztaty Mapa Marzeń. Są różne „szkoły” tworzenia Mapy Marzeń, my na warsztatach będziemy działać tak jak trzeba – czyli intuicyjnie! Każda z Was drogie Panie posiada intuicję by zwizualizować swoje marzenia na papierze – czasem tylko potrzeba do tego celu odsunąć ego, odsunąć umysł, uspokoić swoje wnętrze i…. pozwolić prowadzić się intuicji 🙂  Na warsztatach zaczniemy od relaksacji, która pomoże Wam odsunąć się od spraw codziennych po to, by do głosu mogła dojść Wasza dusza 🙂 A potem będziemy wędrować poprzez pragnienia, potrzeby i marzenia, tak, aby każda z Was utworzyła swoją własną, unikatową Mapę Marzeń.

Zapraszam na warsztaty wszystkie Panie, które chcą zwizualizować swoje marzenia, poczuć radość z ich realizacji i spędzić czas w cudownej, przyjacielskiej atmosferze! W miarę możliwości zakończymy także relaksacją z wizualizacją, aby poczuć, że nasze marzenia JUŻ SIĘ SPEŁNIŁY 🙂

Beata Mąkolska, prowadząca

 

Na warsztatach:

– zaczynamy od relaksacji, aby przełączyć się z trybu działania w stresie, na tryb spokoju wewnętrznego

– za pomocą różnych ćwiczeń docieramy do własnych marzeń, pragnień, potrzeb

– każdy tworzy indywidualną Mapę Marzeń, kierując się własnym sercem/ duszą

– spędzamy czas w miłej atmosferze!

– w miarę możliwości kończymy relaksacją z wizualizacją na dodatkowe wsparcie działania Mapy Marzeń

 

Zapewniamy:

– kartki A3 dla uczestniczek

– trochę starych czasopism

– kredki, pisaki, nożyczki, pastele

 

Co warto zabrać na warsztaty:

– zdjęcia, fotografie itp, itd – które chcesz, aby znalazły się na Twojej Mapie Marzeń

– czasopisma, magazyny (jeżeli dysponujesz takimi i chcesz je użyć)

– dobry nastrój!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowego powodu, prosto ze Wszechświata….

6 stycznia przypada nów w Koziorożcu. Według astrologów, to doskonały czas podsumowań – masz dodatkowe wsparcie z kosmosu na zamknięcie starego roku i otworzenie się na nowy rok, nowe energie. Łatwiej przyjdzie Ci znaleźć wewnętrzny spokój, zwrócić uwagę na dotychczasowe schematy i przekonania, a także przypomnieć sobie swoje osiągnięcia i sukcesu. Znając swoje filary, łatwiej stworzysz swoją nową Mapę Marzeń 🙂
Nów to jest bardzo dobry czas na tworzenie Mapy Marzeń, z tego względu drogie uczestniczki, zarezerwujcie sobie ewentualnie także wieczór – jeżeli nie uda Wam się stworzyć całej Mapy Marzeń podczas warsztatów, koniecznie dokończcie ją tego samego dnia wieczorem!

 

 

Ilość miejsc ograniczona!

Rezerwacje: redakcja@wellnessday.eu

Termin: 6 stycznia 2019, niedziela, godziny 17:00 – 19:15

rezerwacje: redakcja@wellnessday.eu albo beata@rozwoj-osobisty.info

Udział: 60zł

Ilość miejsc: 8

Miejsce: Sala szkoleniowa w zaprzyjaźnionym CEO  – ulica Więckowskiego 1/5 (I piętro), Szczecin Centrum.

 

PROWADZĄCA:

Beata Mąkolska – założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness (ostatni program: Praktyka wdzięczności. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. Współautorka książki „Coaching relacji ze sobą i bliskimi”.

Treningi indywidualne (asertywności, radzenia sobie z negatywnymi myślami, pewności siebie): rozwoj-osobisty.info

kontakt z prowadzącą:

beata@rozwoj-osobisty.info

(tel. 509 45 82 89)

 

 

 

Mapka i zdjęcie /google – Miejsce warsztatów: CEO, Więckowskiego 1/5

 

WYMAGANA REZERWACJA  i płatność z góry. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: beata@rozwoj-osobisty.info bądź beata@wellnessday.eu w celu otrzymania szczegółowych informacji.

W przypadku, gdyby warsztaty nie odbyły się z przyczyn po stronie organizatora – opłaty zostaną zwrócone. Nieobecność uczestniczki na zajęciach nie uprawnia do zwrotu opłaty (w takim wypadku zachęcamy do znalezienia zastępstwa na swoje miejsce).