Energia i Duchowość

Podcast o energii i duchowości – zrzutka

Uruchamiam zrzutkę na sprzęt niezbędny do tworzenia podcastu o Energii i Duchowości!

Już wkrótce ruszy podcast o energii i duchowości

Od stycznia 2020 roku tworzę kanał w serwisie YouTube głównie dotyczący wysokiej wrażliwości. Przez te trzy lata opublikowałam mnóstwo filmów, w których dzielę się z Wam wiedzą na temat wysokiej wrażliwości jako cechy, radzenia sobie w życiu codziennym, radzenia sobie z emocjami. Na moim kanale YouTube jest też wiele medytacji, które pomagają okiełznać nadmiar myśli, wyciszyć się, uzdrawiać poprzez oddech i wizualizację.

Od początku interesowały Was tematy związane z duchowością. Te duchowe poszukiwania wysoko wrażliwych, a także empatycznych osób, rodzą często wiele pytań. Zainteresowanie tematami duchowymi jest częścią zmian na Ziemi w jakich uczestniczymy. Duchowością i przepływem energii interesują się już nie tylko Ci, którzy są super sensytywni, ale właściwie większość ludzi będących na ścieżce rozwoju osobistego.

Z tego powodu uruchamiam podcast o energii i duchowości. Czy będzie tam także o wysokiej wrażliwości? Zapewne trochę tak, bo jest ona częścią zagadnień duchowych. Wrażliwość na energię, na subtelne sygnały od Wszechświata, wrażliwość na zmiany w człowieku, w przestrzeni.

Dlaczego podcast?

Dlaczego podcast?
– aby był LEPSZY DŹWIĘK. Często słuchacie moich filmów robiąc inne rzeczy. Podcast już nie ma obrazu, a dźwięk nagrywany mikrofonem będzie zdecydowanie lepszy, niż na nagraniach komórką.

– żeby SZANOWAĆ OCZY. Patrzymy się bez ustanku w komórki, laptopy, ekrany… Podcast możesz słuchać na słuchawkach choćby z zamkniętymi oczami. Szanuj swój wzrok! 🙂

– będą GOŚCIE. Jest mnóstwo cudownych ludzi działających w obszarze duchowym, pracujących z ludźmi, z ciałem. Nie każdy chce występować przed kamerą. Nagrywając podcast z udziałem gości mogę stworzyć kameralną atmosferę, sprzyjającą głębokim rozmowom.

Zrzutka

Dzięki Wam, poprzez zrzutkę w 2021 roku, udało się zebrać fundusze na mikrofon. Od tamtej pory kanał o wrażliwości i energii w serwisie YouTube, jest systematycznie wzbogacany o medytacje.

Wiecie jak nagrywam medytacje? Wynosząc laptopa za drzwi, zamykając te drzwi i brnąc przez kable do stołu, przy którym nagrywam. W ten sposób nie widzę tego, co nagrywam, nie słyszę jakości dźwięku, nie monitoruję jakości nagrania, co utrudnia pracę. Robię tak, ponieważ mój komputer hałasuje jak helikopter 😀 Nikt nie chce się relaksować przy takim hałasie!
Cała procedura jest kłopotliwa, ale jak widać – dawałam radę nagrywać tak 2 lata (z przerwą na napisanie książki, kiedy to nie wrzucałam nic na kanał. Książka „Praktyczny poradnik dla Wysoko Wrażliwych Osób” jest już dostępna)

Teraz idę dalej – uruchamiam dla Was PODCAST już nie tylko o wrażliwości, ale o ENERGII i DUCHOWOŚCI. Te tematy ogromnie Was interesują, dostaję mnóstwo pytań. Super mikrofon już mam, potrzebuję przede wszystkim cichego laptopa do nagrywania i obróbki dźwięku oraz większego serwera.

Wrażliwość, energia, duchowość

O czym będzie podcast Wrażliwość, Energia, Duchowość:

 • o tym jak pracować z własną energią
  jak wzmacniać się energetycznie
 • o energiach rodu
 • o zapisach energetycznych w polu
 • o blokadach emocjonalnych i ich rozpuszczaniu
 • o konstruktach dusz, misji na ziemi
 • o energii żeńskiej/męskiej
 • o przepływach energetycznych, blokadach
 • o pułapkach duchowości
 • o iluzjach matrixa
 • …. i wiele, wiele innych. Będę także rozmawiać z różnymi, ciekawymi gośćmi, zajmującymi się pracą z ciałem, z ludźmi, z energią.

Chcę, abyś wspierając zrzutkę na PODCAST, czuła się/ czuł się, że także go współtworzysz. Dlatego wspierając zrzutkę, możesz śmiało napisać propozycję tematu audycji, pytanie związane z energią itd na mój mail: kontakt@beatamakolska.pl

Wspierając zrzutkę, otrzymujesz ode mnie mail z podziękowaniami oraz linkiem do bonusowego filmu o Zmianach energetycznych w przestrzeni w latach 2019-2023. Krótki film (ok. 10min) jest dostępny dla każdego na moim kanale YT (możesz obejrzeć go niżej). W bonusowym filmie bardziej wyjaśniam pewne kwestie i szerzej omawiam tendencje. To takie moje dodatkowe „Dziękuję” dla Ciebie 🙂 

Rekomendowane artykuły