Sesje indywidualne

Sesje to spotkania, na których rozmawiamy, pracujemy z Twoimi myślami, przekonaniami, programami, nawykami, emocjami. Poznajesz narzędzia do pracy ze sobą, panowania nad emocjami, praktykowania uważności.  Patrzymy co z tego, co nosisz w sobie wciąż Tobie służy, a co już nie – co warto uwolnić, zmienić, przetrasformować.

Impulsem do przyjścia najczęściej jest kryzys, zmiana w jakimś obszarze życia (albo właśnie brak zmiany, który staje się uciążliwy), potrzeba wzmocnienia siebie, zapanowania nad emocjami, myślami, własną wrażliwością czy potrzeba zmiany relacji, a także chroniczny stres i takie wyczerpanie energetyczne i zdrowotne, że człowiek po prostu przestaje sobie radzić z tym sam.

Stacjonarnie i online

Sesje odbywają się zarówno stacjonarnie (gabinet w Studio Jogi Swarożyca 10/6 Szczecin -> zobacz zakładkę kontakt), a także online. 

Sesje online okazały się bardzo wygodne dla osób introwertycznych, wysoko wrażliwych, a także dla tych, którzy mają napięty grafik i nie chcą dojeżdżać. Umożliwiają kontakt także jeżeli mieszkasz na drugim końcu Polski czy… Europy! Mogę połączyć się z Tobą niezależnie od tego czy siedzisz w Warszawie, Katowicach, Rzeszowie czy Irlandii, Islandii, Holandii, Berlinie…

Sesje online  wymagają od Ciebie zapewnienia sobie spokojnej przestrzeni do rozmowy. Warto mieć przy sobie notes, planner bądź kalendarz i coś do pisania.

Sesje online prowadzę poprzez bezpłatny komunikator SIGNAL. To aplikacja, którą instaluje się bezpłatnie w telefonie. Gdy wpiszesz w swoje kontakty mój numer telefonu (509 45 82 89), z powodzeniem znajdziesz mnie poprzez ten komunikator. Jeżeli nie wiesz bądź nie jesteś pewna, który to komunikator, to wyślę Ci zaproszenie do aplikacji poprzez SMS bądź e-mail.  Signal znajdziesz także pod tym adresem: https://signal.org/install

Często spotkania skupiają się na...

W zależności od indywidualnych potrzeb, często sesje skupiają się na:

 • budowaniu pewności siebie, poczucia własnej wartości poprzez poznawanie konkretnych narzędzi
 • wzmacnianiu postawy asertywnej
 • odkrywaniu potrzeb duszy / misji duszy
 • odkrywania własnego potencjału/ celu życia/ ścieżki zawodowej
 • wsparciu w tzw. momentach kryzysowych (np. utrata/zmiana pracy, rozstania, zmiana życia po urodzeniu dziecka)
 • redukowania stresu (nauki radzenia sobie ze stresem)
 • nauce radzenia sobie ze smutkiem, lękiem, złością i innymi emocjami, postrzeganymi jako negatywne
 • zmianie nawyków myślowych i ograniczających przekonań/postaw
 • praktyce uważności, wdzięczności i działaniu z przestrzeni serca
 • wzmacnianiu umiejętności komunikacyjnych, aby umieć mówić o swoich potrzebach i budować udane relacje z innymi.

s

Co może się u Ciebie wydarzyć w trakcie współpracy:

 • szukasz nowych możliwości albo jesteś w stanie przeorganizować małymi krokami swój świat, tak by wreszcie nie robić czegoś kosztem siebie. I uwaga – masz do tego odwagę i siłę!
 • dostajesz się skrzydeł i wiary w siebie
 • wiesz, w jaki sposób na co dzień wzmacniać poczucie własnej wartości, w jaki sposób możesz redukować stres.
 • wybierasz metody najlepsze dla Ciebie
 • prowadząc notatki zauważasz zmiany (w postaci np. spokoju wewnętrznego, zmiany myślenia, bardziej asertywnych komunikatów)
 • zaczynasz rozróżniać to, co jest dla Ciebie ważne, od tego, co chcą dla Ciebie inni (bądź Ty dla innych)
 • znajdujesz w sobie siłę do obrony własnych granic, realizowania ważnych dla siebie celów,
 • przejawiasz więcej asertywnych zachowań w kontaktach z innymi,
 • bardziej lubisz siebie;  tak po prostu,
 • jest więcej uśmiechu w Twoim życiu; tak po prostu 🙂

Cena i czas trwania

Sesja rozwoju osobistego trwa 50min. Cena: 170zł.

W wybranych sytuacjach sesja może trwać 80min (gdy np. łączymy sesję mentalną z energetyczną, gdy jest to spotkanie będące przeglądem duchowo-mentalnym i odbywa się raz na pół roku, itp, itd, bądź na Twoje życzenie).
Cena konsultacji 80min: 250zł

Płatności należy dokonać przelewem. Numer konta znajdziesz w zakładce kontakt >>

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań. Jeżeli nie  znajdujesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, napisz proszę do mnie: kontakt@beatamakolska.pl

Czy muszę się przygotować do konsultacji?
Właściwie nie, choć warto zapisać sobie pytania – jeżeli masz jakieś konkretne. Zachęcam natomiast do przyjścia z notesem/ kalendarzem, bądź w przypadku konsultacji online do posiadania takiego notesu pod ręką – często zdarza się, że ktoś chce coś zanotować. W przypadku współpracy najlepiej kupić sobie zeszyt/notes, który będzie służył Tobie jako miejsce do zapisywania refleksji, pytań, odrabiania zadań domowych i… obserwacji własnej przemiany.

Jak wyglądają konsultacje?

Na pierwszym spotkaniu rozpoznajemy Twoje potrzeby i wymagania, rozmawiamy o tym czego oczekujesz, co chcesz zmienić, co Tobie przeszkadza, w jakim kierunku chcesz się rozwijać, jaka jest Twoja osobista historia. Warto przygotować sobie pytania, wypisać w krótkich hasłach czy punktach tematy czy zagadnienia, jakie chcesz poruszyć. Bywa, że emocje są silne (zwłaszcza u Wysoko Wrażliwych osób) i zapominamy co chcieliśmy powiedzieć 🙂 W miarę możliwości, już na pierwszym spotkaniu daję narzędzia do pracy nad sobą – naprawdę mam bardzo praktyczne podejście. 🙂
Na kolejnych spotkaniach pracujemy z tematami, które w danym momencie uznasz za najpilniejsze, pracujemy z poczuciem Twojej wartości, docieramy do ograniczających przekonań, kreślimy schematy, jakim do tej pory ulegałaś, szukamy rozwiązań zgodnych z Twoją naturą, które będą jednocześnie dla Ciebie wyzwaniem. Rozmawiamy, dzięki czemu łatwiej możesz zrozumieć siebie. Metody i ćwiczenia dobieramy w zależności od Twoich potrzeb i możliwości – oczywistym jest, że inaczej wygląda dzień singielki w dużym mieście, a inaczej – pracującej mamy dwójki dzieci. Rozwój osobisty, wzmacnianie świadomości nie może być Twoim kolejnym obowiązkiem, dlatego zawsze patrzymy co jest realne do zmiany w Twoim indywidualnym przypadku. 

Czy konsultacje są jak psychoterapia?
Nie, to określenie jest zastrzeżone dla psychoterapeutów, a ja nie jestem psychoterapeutą, ani psychologiem. Jeżeli już potrzebujesz nazw i tytułów, jestem shamanic/life coachem, trenerką rozwoju osobistego (po więcej informacji zajrzyj do zakładki O MNIE). Wolę mówić, że po prostu jestem wsparciem i towarzyszką na drodze Twojej zmiany. Mam bardzo niezależne podejście, nie działam w żadnym systemie, nie zakładam niczego z góry, nie wkładam Cię w żaden schemat. Mam bardzo dobrą intuicję i zmysł obserwacji, zdolności hmn… pozazmysłowe (tak to nazwijmy 😉 dlatego często może się komuś wydawać, że lepiej go znam, niż on siebie 🙂 To tylko złudzenie, zapewniam Cię, że sama jesteś swoim najlepszym ekspertem. Moim zadaniem jest pomóc ci dotrzeć do sedna siebie, odkryć siebie na nowo, odrzucić cudze oczekiwania, wkodowane w procesie wychowania nawyki/programy i tak dalej. Moim zadaniem jest także pokazać Ci sposoby radzenia sobie ze stresem, wzmacnia pewności siebie, kontrolowania emocji.

Kto uczestniczy w konsultacjach?
Najczęściej kobiety będące w naprawdę różnym wieku i w różnym momencie życiowym. Bodźcem do zrobienia czegoś dla siebie są często przełomowe momenty: rozwód, zmiana pracy, powrót do pracy po długiej przerwie (np. urodzenie dziecka), zmiana okoliczności życiowych, ale także przewlekłe przygnębiające stany emocjonalne, czy toksyczne, bądź trudne relacje, z którymi nie mamy już siły się borykać.
Często powodem do rozpoczęcia spotkań jest także brak kontroli nad własnymi reakcjami emocjonalnymi (trudność w opanowaniu płaczu czy złości), przemęczenie czy po prostu – potrzeba wydobycia z siebie siły przed zmianami, które czujemy, że by się nam przydały, ale wciąż nie mamy kiedy, albo nie wiemy jak…. Potrzebują mojego wsparcia często Panie introwertyczne, nierzadko wysoko wrażliwe, zamknięte w sobie, takie, które chcą coś zmienić, ale nie bardzo wiedzą  jak, ani od czego zacząć. Wiele Pań, to samodzielne, zaradne, fantastyczne kobiety, które zwyczajnie zgubiły siebie i ja pomagam im się odnaleźć 🙂 Także panie choleryczne zgłaszają się po konkrety, bo wiedzą, że u mnie dostaną praktyczne narzędzia do zmiany podejścia – praca z cholerykami zazwyczaj jest bardzo szybka i konkretna, a także – regularna (np. raz na pół roku, rok, robimy przegląd tego co w głowie i emocjach).
Czasem ktoś ma za sobą lata psychoterapii, a czasem bywam dla kogoś pierwszą osobą, której są w stanie zaufać na tyle, by otworzyć się w pełni.

Jak często się spotykamy?
Tutaj wszystko zależy od twojej sytuacji, możliwości i potrzeb. Osoby w dużym kryzysie/przemianach/w totalnym wyczerpaniu potrzebują spotkań co tydzień. Większość osób wybiera spotkania co 2 tygodnie, aby mieć czas na pracę własną. Niektórzy wybierają spotkania tylko raz w miesiącu.

Zdarza się, że towarzyszę ludziom jedynie w trakcie kryzysu/przemiany do ustabilizowania sytuacji, gdyż potrzebują solidnego wsparcia, dotarcia do swoich przekonań, przewartościowania pewnych aspektów i wiedzą, że u mnie właśnie to dostaną. I zdarza się, że ktoś ceni sobie moje wsparcie, swoisty trening mentalny i energetyczny, a spotkania ze mną traktuje jako nieodłączną część własnego rozwoju osobistego, spotykając się np. raz na kwartał w celu swoistego podsumowania „gdzie jestem” i „co dalej”. Bardzo wiele wysoko wrażliwych osób spotkanie ze mną traktuje jak łatwiejszą drogę do poznania swojej duszy i wtedy, w owym wzroście duchowym bardziej przybieram formę „mentora” duchowego.

Dla kogo NIE są konsultacje?
Nie zajmuję się, leczeniem traum, uzależnień itd. (żadnym leczeniem, to słowo jest w świetle prawa zarezerwowane dla określonych grup zawodów), nie współpracuję z osobami zażywającymi leki przepisywane przez psychiatrów, ani leczących się psychiatrycznie itd. NIE MA OD TEGO WYJĄTKÓW. Pracuję tylko z osobami, które biorą odpowiedzialność za siebie i nie oczekują zbawienia od świata, drugiego człowieka czy tabletki.
Droga mamo, nie wysyłaj do mnie swojego dziecka – nie pracuję z dziećmi. Nie wysyłaj do mnie także swojego dorosłego dziecka (jak jest dorosłe, a ty za niego podejmujesz decyzje, to zapraszam Ciebie). Nie realizuję pragnień żon dotyczących zmiany zachowań męża czy „przetłumaczenia mu czegokolwiek”. Także droga żono nie wysyłaj do mnie swojego męża – pozwól by sam zdecydował czy ma zaufanie do mnie i widzi współpracę.

Czy mogę korzystać jednocześnie z konsultacji i sesji energetycznych?
Jak najbardziej, choć nie w tym samym momencie 🙂 Generalnie praca w polu energetycznym przyspiesza przemianę i uwalnia od blokad (a dodatkowo relaksuje) 🙂