Energia i Duchowość Medytacje

Jak kreować rzeczywistość? Medytacja: Dostrajanie do nowego potencjału

Bardzo często dostaję pytania o kreację, manifestację naszych marzeń, planów potrzeb.

Każda istota światła ma dar kreacji, jednakże zazwyczaj nie umiemy go wykorzystać.

Przede wszystkim jest wiele nieporozumień w różnych źródłach i tekstach, przedstawianych jako metody na kreację. Są one często oparte na umyśle, zaś kreacja z umysłu odbywa się na podstawie tego co już wiemy, co gdzieś widzieliśmy, naszych doświadczeń. Słowem – jest ograniczona do tego, co Twój umysł już doświadczył, ponieważ umysł korzysta z zasobów jakie ma.
Bywa, że nasza kreacja nie dochodzi do skutku, ponieważ tkwiące w podświadomości lęki, czy też przekonania, blokują manifestację.

Wiele można pisać o kreacji, wiele już napisano, jednakże nadmiar informacji czasem budzi jedynie frustrację. Dlatego dziś tylko krótki wstęp, poniżej zaś oddaję Wam skuteczne narzędzie kreacji: dedykowaną ku temu medytację.

Tę medytację nagrałam dla kilku osób, z którymi miała możliwość współpracować. Otrzymałam także fantastyczną informację zwrotną związaną z jej stosowaniem – otóż przy regularnym (kilka razy w tygodniu) stosowaniu, po kilku tygodniach (czasem były to 3-4 miesiące) manifestacja zachodziła u osób ją praktykujących. Masz zatem ogromną szansę na manifestację kreacji, przy stosowaniu tej medytacji. Trudno powiedzieć KIEDY nastąpi manifestacja – to już zależy od ograniczeń umysłu każdego z nas, determinacji, wczucia się w medytację, indywidualnej energetyki… Także najlepiej (jak zawsze przy pracy z energią) NIE MIEĆ ŻADNYCH OCZEKIWAŃ. W ten sposób niwelujesz ryzyko napinania przestrzeni (co uniemożliwia manifestację).

Ten sposób medytacji wymyślił i przedstawił w swojej książce „Twoje nadprzyrodzone zdolności” Dr Joe Dispenza. Nagranie oparłam na przedstawionych przez autora treściach, jednakże dobór słów, początkowa relaksacja są już oczywiście mojego autorstwa.

Medytacja: Dostrajanie do nowego potencjału

Medytacja zaczyna się głęboką relaksacją całego ciała, a następnie przechodzi do części dostrajania się do potencjału.
Po zakończeniu nagrania warto jeszcze kilka, kilkanaście minut poleżeć/ posiedzieć w pozycji medytacyjnej, w uzyskanych wibracjach.

Muzyka w medytacji: audionautix.com
Udanego kreowania!

Rekomendowane artykuły