TERMIN:
najbliższy termin SZCZECIN: 26 maja 2019, niedziela 15:00 – 18:00

Serce to nie tylko pompa przetaczająca 350 litrów krwi w ciągu godziny. Serce kojarzymy z miłością, wdzięcznością, oddaniem. Dziś naukowcy już wiedzą, że serce wytwarza pole elektromagnetyczne silniejsze niż mózg, właściwie serce samo w sobie jest swoistym umysłem.

 

Czy umiesz korzystać z jego niezwykłej mocy?

 

 

 

Jakże często ignorujemy nasze serce i kierujemy się tylko rozumem, racjonalnymi argumentami, tym, co się opłaca, a co nie. Nosimy w sobie tak wiele lęków, obaw, presji i oczekiwań, że nawet nie jesteśmy już w stanie dotrzeć do głębokich pokładów bezwarunkowej miłości, jakie każdy z nas ma w sobie. Bóle serca to nie tylko „efekt” złej diety czy stresującej pracy – nasze serce nosi w sobie emocje, żale i urazy, których nie odpuszczamy, które ciągle przypominamy, które odtwarzamy jak schematy w różnych relacjach na przestrzeni lat. Jak wyjść z lęku? Jak wzmocnić swoje serce pozytywnymi emocjami? Jak nauczyć się synchronizować pracę mózgu i serca?

Uważamy, że siedzibą miłości jest serce, a jednak na co dzień podkreślamy rolę zdrowego rozsądku i staramy się kierować logiką. Takie podejście to już przeszłość – dziś coraz bardziej zwracamy uwagę na swoje samopoczucie i nastrój, gdyż mamy świadomość, że od naszego zdrowia psychicznego i emocjonalnego zależy także nasze zdrowie fizyczne i relacje jakie nawiązujemy. Dlatego zapraszam na praktyczne warsztaty wzmacniania energii serca, połączenia umysłu z sercem i otwierania serca. Jeżeli zastanawiasz się, czy to są warsztaty dla ciebie, zadaj sobie pytanie: chcesz być szczęśliwy, czy wolisz mieć rację? Jeżeli to pierwsze – to zapraszam na warsztaty. Szczęście bierze się z serca, a nie z działania zgodnego z rozsądkiem!

Beata Mąkolska, prowadząca

 

Zapraszamy na całkowicie wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju warsztaty, które zmienią wasze postrzeganie!

 Na warsztatach:

– rozpoznajesz własne przekonania blokujące serce

– docierasz do przekonań, które otwierają Twoje serce

– praktykujesz uważność

– praktykujesz medytację serca, dzięki której możesz dość szybko wejść w stan relaksu

– poznasz technikę pozbycia się niepotrzebnych myśli by łatwiej wejść w koherencję serca (na leżąco)

– praktykujesz szybką technikę medytacji wdzięczności, co jest pomocne (a nawet niezbędne) w kreacji życia pełnego miłości i spokoju

Dla chętnych – podczas medytacji z oddychaniem do serca prowadząca czyta energię Twojej czakry serca i pomaga Ci ustabilizować energię.

 

Przyjdź na niezwykłe warsztaty. Twoje serce Ci podziękuje! 🙂

Ilość miejsc ograniczona! Rezerwacje: beata@rozwoj-osobisty.info

Prosimy o wygodny strój!

 

rezerwacje: beata@rozwoj-osobisty.info

najbliższy termin SZCZECIN 26 maja 2019, niedziela 15:00 – 18:00

 

Czas trwania: 3h
Udział 100zł
Miejsce: Szczecin, Więckowskiego 1/5

 

Prosimy o luźny, niekrępujący strój, umożliwiający przyjęcie dowolnej pozycji siedzącej czy leżącej 🙂

 

 

PROWADZĄCA:

Beata Mąkolska – założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness (ostatni program: Praktyka wdzięczności. Life Coach, Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. Współautorka książki „Coaching relacji ze sobą i bliskimi”.

Treningi indywidualne (asertywności, radzenia sobie z negatywnymi myślami, pewności siebie): rozwoj-osobisty.info

kontakt z prowadzącą:

beata@wellnessday.eu

(tel. 509 45 82 89)

 

 

 

 

 

.