Energia i Duchowość

Przepływ energii w RODZIE – sesja indywidualna

To sesja w celu poznania i zrozumienia przepływu energii w twojej rodzinie.

Wpływ na Ciebie miało nie tylko wychowanie, dzieciństwo, to kim byli (bądź nie byli) Twoi rodzicie i jak się zachowywali (bądź nie zachowywali). Twoi rodzice mają swoich rodziców. Mają rodzeństwo. W rodach zdarzają się traumatyczne sytuacje, nieoczekiwane śmierci, zawiści, poronienia, wielkie sukcesy, powtarzające się historie i w kółko odtwarzane role.

Gdzieś w tym całym układzie jesteś TY.

Możesz traktować siebie jako odrębną jednostkę i często staramy się w taki sposób pogłębiać swoją świadomość. A jednak czasem powtarzane afirmacje, tysiące przeczytanych książek, hasła „twoje ograniczenia są w tylko w twoim umyśle”, nie mają takiego przełożenia na Twoje życie, jak oczekujesz. Czujesz, że gdzieś odtwarzasz jakąś rolę, może nawet czujesz, że żyjesz nie swoim życiem, albo brakuje Ci korzeni, które nadałyby nowy wymiar twojemu JESTEM na tej planecie.

Możesz popatrzeć na przepływ energii w Twojej rodzinie, w twoim rodzie, aby relacje między poszczególnymi członkami rodziny stały się bardziej jasne, aby twoja rola nadana Ci przez energię rodu była dla Ciebie jasna. Wtedy możesz świadomie podejmować działania i decyzje, mieć wpływ na to, czy będziesz wypełniać rolę, którą próbują Ci narzucić członkowie twojej rodziny, czy może uznasz, że świadomie puszczasz, rezygnujesz, że zamyka się tym samym jakiś cykl.

Co się dzieje na sesji:
– sprawdzamy kto jest w twoim rodzie
– rysujesz postacie swojego rodu (jak umiesz, to nie uczelnia artystyczna 😉
– analizujemy przepływy energii w RODZIE (kto za kim stoi, kto jest do kogo odwrócony, gdzie ty jesteś w tym całym układzie)
– odnosimy spostrzeżenia do Twojego bieżącego życia,
– wyciągamy wnioski

 

Jak się przygotować?

1. Przypomnij sobie członków swojego rodu. Najczęściej sięgamy do dziadków, rzadziej do pradziadków. Dalej się raczej nie zdarza, ponieważ najczęściej nie mamy już tej wiedzy, a Ci którzy wiedzieli – odeszli z tego świata. Nie przejmuj się, TO WYSTARCZY.

2. Wypisz sobie wszystkie osoby, które uwzględnimy w analizie przepływu energii. Jeżeli masz już swoją rodzinę, oczywiście też ich wypisujesz.

3. Przygotuj na spotkanie tę listę, a także – czystą kartkę A4 i ciemny pisak/ długopis. To ważne, bo gdy spotkanie jest online, ja muszę zobaczyć co narysowałaś. Rysunki ołówkiem nie są widoczne.

4. Przygotuj sobie coś do robienia notatek – Twój osobisty notes, dodatkową kartkę. Często płynie bardzo dużo informacji, wniosków i nawet jeśli dysponujesz super pamięcią – nie zapamiętasz wszystkiego. Emocje podczas spotkania są spore i wiele spostrzeżeń „ulatuje”, jeśli ich nie zapiszesz.

5. Wskazane jest przygotować sobie małą świeczkę (na tacy / talerzyku/ świeczniku) w bezpiecznym oczywiście otoczeniu. Taką, jaka Ci się podoba. Ja także wtedy zapalam świeczkę. To dla tych, których już nie ma w tym świecie, a którzy przyczynili się do tego, że TY JESTEŚ. To wyraz szacunku i pamięci.

6. Przyda Ci się także szklanka wody do picia.

Na tym spotkaniu pracujemy w wielu wymiarach. To praca mentalna, emocjonalna, a także energetyczna. Takie połączenie wymaga od Ciebie dużej uważności i skupienia, aby miało sens. Dlatego warto zapewnić sobie po spotkaniu spokojny czas na spacer, refleksję, pobyt w naturze, spokojny wieczór w domu. Jeśli po spotkaniu wychodzisz jeszcze do pracy czy masz inne zobowiązania, warto zapewnić sobie pół godziny czy godzinę na łagodne przejście. I napij się wody.

Przepływ energii w rodzie - informacje

Spotkanie trwa 80 min.
Koszt: 250zł

Spotkania online odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki.
Aby się umówić na spotkanie napisz: kontakt@beatamakolska.pl bądź SMS: 509 45 82 89. Możesz też odezwać się do mnie bezpośrednio na signal.

Płatności należy dokonać najpóźniej 24h przed sesją na konto:
Rozwój Osobisty Beata Mąkolska
54 1020 4795 0000 9102 0548 7931
PKO Bank Polski

Tytuł przelewu:
Sesja Przepływ Energii w Rodzinie, imię i nazwisko

Spotkania w gabinecie w Szczecinie odbywają się w poniedziałkowe popołudnia. Umawiając się na spotkanie koniecznie napisz, że chodzi Ci o Przepływ Energii w Rodzie, abym zarezerwowała dla Ciebie więcej czasu w gabinecie. Pozostałe informacje (płatność, przygotowanie itd.) są takie same jak dla konsultacji online.

O sesji mówię także w tym filmie (dostępny od 21 czerwca godz.20:00)

Rekomendowane artykuły