Energia i Duchowość Rozwój Osobisty Wysoka Wrażliwość

Karty i książka Energia Serca – ułatwiają świadome wchodzenie w przestrzeń serca

Stworzone przeze mnie i Marikę… Książka i karty Energia Serca, które ułatwiają przyglądanie się własnym emocjom i świadome wchodzenie w przestrzeń serca.

Silne energetycznie narzędzie do pracy w rozwoju osobistym i duchowym

Z wielką radością przedstawiam Wam dzieło moje i bliskiej memu sercu, cudownej graficzki Mariki: Karty Energia Serca wraz z książką.

Karty są szczególnie dedykowane osobom wrażliwym, pełnym empatii, interesujących się rozwojem osobistym i duchowym. Przydatne na ścieżce rozwoju osobistego i duchowego, rozszerzające postrzeganie poza procesy mentalne i emocjonalne, będące zaproszeniem do wejścia w świat otaczającej nas i przenikającej wszystko energii.

Jeżeli lubisz pracować z kartami, z podświadomością, z symbolami, zapraszam Cię do zapoznania się z talią 44 kart dedykowanych do pracy w przestrzeni serca. Do kart dołączona jest książka zawierające nie tylko poszerzone opisy ułatwiające interpretację karty, ale także swoistą „Wiadomość od Wszechświata” jaką niesie karta, a także zadanie do wykonania, jeżeli chcesz pogłębiać rozwój własnej świadomości.

Niektóre karty mogą być odebrane jako czyste w formie, inne – jako zupełnie nieoczywiste. Każdy może znaleźć w danym obrazie coś innego – w zależności od miejsca życiowego w jakim jest, posiadanych przekonań, nastroju, emocji. Nasza interpretacja i postrzeganie karty może też ulegać zmianie, w zależności od osobistego procesu rozwoju.

Działanie z przestrzeni serca to znak naszych czasów

Żyjemy w czasie potężnych zmian energetycznych. Racjonalne, mentalne wybory, które oznaczały względne bezpieczeństwo i społecznie akceptowalne życie, dziś się kompletnie nie sprawdzają. W dzisiejszych energiach istotna jest autentyczność, prawda własnego serca, współpraca z innymi czy praca na rzecz społeczności – ale poprzez realizowanie własnych celów duszy.

Bezpieczne i oczywiste wybory, decyzje z umysłu i podejmowane pod presją społecznych stereotypów i oczekiwań, przestały być gwarantem „udanego” życia. Pryskają iluzje, rozmywa się pojęcie „jednego właściwego” wyboru. Czas na niezależność i indywidualność. Aby się odnaleźć w tym świecie, konieczne jest podążanie ścieżką swojej osobistej prawdy, swojego serca i stałe podnoszenie naszych osobistych wibracji.

Te karty mają ułatwić Ci to zadanie. Oczywiście jest to tylko jedno z wielu obecnie dostępnych narzędzi, form i sposobów działania.

Poczuj w sobie, czy mogą być przydatne Tobie. Poczuj w swoim sercu, czy rezonuje z Tobą ten projekt, czy coś cię przyciąga w tych obrazach, słowach, przesłaniach.

Jak powstawały karty i nasze wsparcie od Wszechświata

Pisząc książkę „Praktyczny poradnik dla Wysoko Wrażliwych” przyszło do mnie, że cudownie byłoby dać także wrażliwym i empatycznym istotom niezwykłe narzędzie do pracy nad sobą. W książce zawarłam mnóstwo wskazówek, porad, podpowiedzi i narzędzi, jednakże wiele z nich bazuje na pracy mentalnej z przekonaniami i emocjami, a także na budowaniu postawy uważności. Trudno zresztą za pomocą tekstu zejść w tego rodzaju pracę z symbolami i podświadomością, o jaką mi chodziło.

W tym czasie znałyśmy się już z Mariką i gdzieś połączyła nas także idea stworzenia wspólnych kart. Początkowo pracując nad tymi kartami, myślałam o kartach właśnie dla wysoko wrażliwych i empatów. Jednakże w trakcie zapisywania przesłań od Wszechświata, pisania dołączonej do kart książki, wiedziałam już, że jest to narzędzie ułatwiające pracę z przestrzenią serca, dla każdej istoty, która właśnie tego potrzebuje.

Treści zawarte na kartach przychodziły do mnie jako słowa pełne otuchy, mądrości czy uniwersalnej miłości tak bardzo potrzebne istotom wrażliwym i empatycznym w tym specyficznym świecie. Każdy z nas, w każdym momencie jest w jakimś procesie zmiany, transformacji, jest w zależnościach, relacjach, jest w budowaniu i zakańczaniu. Przekazy są i pokrzepieniem, i zachętą do poszukiwań, są pocieszeniem, refleksją, słowami pełnymi miłości, wewnętrznej mądrości. Słowa płynęły „z góry”, ja byłam tylko osobą, która je odebrała i zapisała. Marika nadała słowom graficzną formę, dopełniając ich mocny przekaz. Tutaj i ona czuła prowadzenie, łącząc kilka kompletnie różnych obrazów, ot tak… intuicyjnie, zyskiwała efekt, który zadziwiał ją samą. Przy niektórych kartach pracowałyśmy razem, niektóre są kompilacją naszych prywatnych zdjęć, które zdały się idealnie wpasowywać w dany przekaz.

Gdy spotykają się dusze, które łączy ten sam cel

Powstawanie kart było długim procesem (niemal 3 lata), jednakże – niezwykle wciągającym. Nigdy nie wątpiłyśmy w jego realizację, mimo innych obowiązków, czy technicznych przeszkód. Połączył nas wspólny cel, dany niejako „z góry”, co do którego poczułyśmy, że mamy taki zasób wewnętrznych umiejętności, który umożliwi nam realizację tego projektu.

Każda z nas dawała się wciągać w ten projekt, choć był on realizowany w tak zwanym „międzyczasie”. Praca przy nim była cudowna, niezwykle satysfakcjonująca, nieziemska.
Zdecydowanie obydwie nie mogłyśmy się doczekać pierwszego próbnego wydruku kart, a moment, w którym ja dostałam swoją talię (będącą próbnym wydrukiem!) był początkiem już fizycznej mojej pracy z tymi kartami, nie tylko we własnym zakresie, ale także – przy każdej sposobności pracy z innymi ludźmi!

Te karty to połączenie energii mojej, energii Mariki, i światła, jakie przez nas płynęło. Obydwie byłyśmy zdecydowanie prowadzone w procesie tworzenia kart. Przez Wszechświat, Uniwersalną Miłość, Własne Serca, Nadświadomość, Wyższe Wibracje – nazwij to jak chcesz, jedno jest pewne – to projekt, który od początku był czymś większym, niż nasze umysły i ludzkie umiejętności!

Jeżeli czujesz, że karty Energia Serca mogą teraz służyć Tobie, zapraszam Cię do odwiedzenia strony energiaserca.pl

Zobacz mój film z Mariką na kanale – mówimy o kartach i Marika wyciąga kartę dla Was 🙂

Patroni Medialni kart i książki Energia Serca

W momencie dopinania ostatnich elementów, związanych w przedstawieniem światu kart i uruchomieniem strony energiaserca.pl, Marika wpadła na pomysł, aby zaproponować patronat medialny miesięcznikowi Wróżka. Tym samym poznałam wspaniałych ludzi z tego pisma, zaś magazyn objął patronatem medialnym karty, wraz z portalem Astromagia.pl. Tutaj szczególne podziękowania dla Pani Beaty, Pana Zbyszka i Pani Zuzanny.
Wszechświat poprowadził mnie także do Pani Justyny związanej z Manor House SPA, dzięki czemu i to niezwykłe energetycznie miejsce, stało się częścią naszego projektu.

Zapraszam do odwiedzenia stron patronów medialnych książki i kart Energia Serca:

Rekomendowane artykuły